top of page

Příletové informace

Příletové informace
Arrival Info
VFR
mapa
VFR Chart
Taxi
Chart
Taxi chart
Jak se registrovat k příletu?

Registrace už jsou oficiálně uzavřené. Napište nám rychle mail na info@scsl.cz a ještě vás zařadíme.

Je akce otevřena pro veřejnost?

Slet není veřejná akce. Je možné se dívat z vyhlídkové terasy, která bude zveřejněna v mapě areálu pár dní před akcí.

Bude možné hangárování letadla?

Přednostní právo hangárování budou mít letouny, které jsou náchylnější na déšť, jiné meteorologické jevy a hůře snáší pobyt venku oproti ostatním strojům. Další možností je zaslání zvláštní žádosti majitele letounu hlavnímu organizátorovi.

Mohu přiletět i s jiným než československým letounem?

Událost je vytvořená primárně na počest pilotům a jejich letounům vyrobeným v Československu po roce 1950. Jsou to tedy značky jako Aero, Avia, Letov či Zlín. Pokud nemáte možnost přiletět s nějakým z těchto strojů a i přes to byste se chtěli zúčastnit, určitě můžete, avšak přihlaste tento letoun přes přihlašovací formulář na tomto webu. Kapacita těchto strojů je ovšem omezena a přednost mají vždy československé stroje a jejich piloti. 

Jaké jsou možnosti ubytování?

V areálu bude možné mít stan i karavan. Symbolický poplatek za stan bez elektřiny je 100 Kč a za karavan s připojením k elektřině 200 Kč. Z důvodu kapacity si jiné možnosti ubytování každý zařizuje sám. Doporučujeme vybrat z hotelů v Táboře.

Samozřejmě bude též možné spát pod křídly. 

Chci přijet po zemi, co mám dělat?

Pokud nemůžete přiletět, ale patříte mezi odbornou leteckou veřejnost, kontaktujte po příjezdu organizátory na infostánku.

Je zajištěno občerstvení?

Každý velitel registrovaného letadla má nárok na oběd, ten je součástí registračního poplatku. Ostatní členové posádky si mohou občerstvení zkoupit. Během celé akce bude navíc zajištěno občerstvení formou cateringové společnosti.

LPH?

Platba v hotovosti. V místě konání akce bývá k dispozici čerpací stanice s palivy AVGAS 100LL, NATURAL 95 a letecké oleje TOTAL Aeroshell D100 na objednání předem. Více info o tankování na vyžádání a v rámci propozic pro přihlášené. 

IMG_4077.jpeg
bottom of page