top of page

Příletové informace

Příletové informace
Arrival Info
VFR
mapa
VFR Chart
Taxi
Chart
Taxi chart

Harmonogram

ⓘ Organizátor si vyhrazuje právo na změnu harmonogramu z důvodu technických a meteorologických vlivů

FAQ

Jak se registrovat k příletu?

Registrace je již oficiálně uzavřená. Napište nám email na info@scsl.cz a pokusíme se vás zařadit.

Je akce otevřena pro veřejnost?

Slet není veřejná akce. Je ovšem možné se dívat z vyhlídkové terasy, která bude zveřejněna v mapě areálu několik dní před akcí.

Bude možné hangárování letadla?

Přednostní právo hangárování budou mít letouny, které jsou náchylnější na déšť, jiné meteorologické jevy a hůře snáší pobyt venku oproti ostatním strojům. Další možností je zaslání zvláštní žádosti majitele letounu hlavnímu organizátorovi.

Mohu přiletět i s jiným než československým letounem?

Událost je vytvořená primárně na počest pilotům a jejich letounům vyrobeným v Československu po roce 1950. Jsou to tedy značky jako Aero, Avia, Letov či Zlín. Pokud nemáte možnost přiletět s nějakým z těchto strojů a i přes to byste se chtěli zúčastnit, určitě můžete, avšak přihlaste tento letoun přes přihlašovací formulář na tomto webu. Kapacita těchto strojů je ovšem omezena a přednost mají vždy československé stroje a jejich piloti. 

Jaké jsou možnosti ubytování?

V areálu bude možné mít stan i karavan. Symbolický poplatek za stan bez elektřiny je 100 Kč a za karavan s připojením k elektřině 200 Kč. Z důvodu kapacity si jiné možnosti ubytování každý zařizuje sám. Doporučujeme vybrat z hotelů v blízkém okolí. Samozřejmě bude též možné spát pod křídly. 

  • Pokud budete chtít přijet s karavanem, napište předem na email kutilkova@scsl.cz

Chci přijet po zemi, co mám dělat?

Pokud nemůžete přiletět, ale patříte mezi odbornou leteckou veřejnost, kontaktujte po příjezdu hlavní organizátory. Předem ovšem upozorňujeme, že kapacita parkovacích míst je rovněž limitovaná.

Je zajištěno občerstvení?

Během celé akce bude zajištěno základní občerstvení formou cateringu či bufetu.

LPH?

Platba v hotovosti. V místě konání akce bývá k dispozici čerpací stanice s palivy AVGAS 100LL, NATURAL 95 a letecké oleje TOTAL Aeroshell D100 na objednání předem. Více info o tankování na vyžádání a v rámci propozic pro přihlášené. 

IMG_4077.jpeg
bottom of page